Dopřejte si peeling celého těla s relaxační masáží! Vhodné pro zjemnění pokožky před opalováním!

Lymfatické masáže

Něco o lymfě a lymfatickém systému:

Lymfa je tekutina podobného složení jako krevní plazma. Proudí v mízních cévách a obsahuje lymfocyty. Míza prochází přes mízní uzliny, které fungují jako filtr, protože zachycují cizorodé látky

Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Lymfatické uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z těla. Lymfa odvádí z organismu všechny toxické látky, zplodiny metabolismu,škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu, kouřením, . . . Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Pokud lymfatický systém nefunguje snižuje se obranyschopnost organismu. Lymfatickým systémem protéká denně cca 4l tekutin. Obsahují vody, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Lymfatická masáž:

Podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě. Upraví se metabolismus, klienti se odvodní a zhubnou. Organismus se harmonizuje. Zlepší se elasticita a vzhled pokožky. Má velké relaxační účinky.Díky masáži se krev rychleji okysličuje, proto je tento typ masáže nejšetrnější pro lidi, kteří trpí křečovými žilami. Je vhodná jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhodobému stání. Užívá se jednak při léčbě otoků, ale také ke zlepšení stavu pokožky, ke zrychlení metabolických procesů, slouží k detoxikaci těla. Ordinuje se po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil či celulitidy.

Pro dosažení co nejlepších výsledků a viditelného efektu doporučuje se docházet na lymfatickou masáž alespoň dvakrát v týdnu, minimálně však jednou týdně. Doporučený počet

je deset masáží. Poté by měla následovat jednou měsíčně udržovací kúra.

Nejčastěji jsou lymfatické masáže vyhledávány pro svůj účinek v boji proti celulitidě, odstranění otoků, pocitů těžkých nohou. Oblíbené jsou pro odstranění otoků v obličejové části, otoků očních víček, redukci váčků pod očima, při léčbě akné a proti vráskám. A pro zmírnění migrenózních stavů a bolestí hlavy.

Celulitida:

Je to zánětlivé onemocnění podkožní tkáně, zvětšení tukových buněk v partiích stehen, hýždí, břicha, ale i paží. Do těchto tukových buněk jsou ukládány produkty látkové výměny = odpadní látky metabolismu.

Příčiny:

Čím dříve se začne, tím jsou její výsledky lepší. Už po první ošetření se zmenší objem pasu i stehen. Organismus se začíná zbavovat nahromaděných toxinů. Zkušenosti ukázaly, že ženy, které doposud bojovaly s každým dekem nadváhy, začnou po masáži úspěšně shazovat. Jejich metabolismus se vrátí do správných kolejí a především se podpoří harmonizace celého těla.

Doporučená délka masáže: 60 - 120 min

V součimnosti s touto masáží doporučuji skořicový zábal v trvání 20 - 40 min a ceně 100 Kč.

Mám zájem!